poeta Mariusz Parlicki

Pierwszy rok funkcjonowania witryny www.parlicki.pl

Dzisiaj mija pierwszy rok funkcjonowania w nowej odsłonie i pod nowym adresem mojej autorskiej strony internetowej "www.parlicki.pl".
To dobry czas na małe podsumowanie. Kilkadziesiąt tysięcy odsłon strony w tym okresie to dla mnie wielka radość i satysfakcja. Tym większa, że zasadniczy ruch na stronie generuje nie dystrybuowany na Facebooku link, ale wyszukiwarka google i wysoka pozycja strony w wynikach wyszukiwania. Strona zajmuje: 
- pierwsze miejsce - TOP 1 dla m.in. fraz: "onamudaj/onamudaje", "krakowski limeryk/krakowskie limeryki", "fraszki współczesnych poetów", "antologia limeryków", "limeryk kosmaty", "antologia ogrodu poetów; 
- miejsce w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania - TOP 10 dla m. in. fraz: :"krakowski poeta", "limeryki", "lepieje", "altruitka/altruitki", "odwódka/odwódki", "satyry i bajki", "strona poety", "znany krakowski poeta", "wesołe epitafia", "epitafia i nagrobki".
TOP 100 nie podaje, bo jest tego zbyt wiele :-) 
Dziękuję Wam - Kochani Czytelnicy za odwiedziny i obiecuję, że dołożę wszelkich starań, by strona była coraz bardziej atrakcyjna i regularnie aktualizowana.

Podaję link do strony, na której można zweryfikować pozycję strony w wyszukiwarce google: https://cmonitor.pl/sprawdz-pozycje

 

Lepieje
25 stycznia 2017
poeta i satyryk Mariusz Parlicki

Dziękuję
za odwiedziny

:-)

Mariusz  Parlicki

oficjalna strona poety

Copyright © Mariusz Parlicki 2016 -2018

Designed by Mariusz Parlicki 2016 -2018

www.parlicki.pl